Ten blog jest o przygodach, wzlotach i upadkach oraz wspólnym życiu Blondyna i Blondyny. Blondyn to Igor, golden z Fundacji Alteri, który jest psem asystującym. Natomiast Blondyna to Megi - chora na zanik mięśni miłośniczka psów i zwierząt wszelkiej maści. Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu chronione są prawami autorskimi.
Blog > Komentarze do wpisu
Plan

Jak co roku mój plan na Sylwestra był taki:

lezanko

I jak zwykle wyszło tak:

sylwek

fot. Andrzej Świerczak

Inhalacja i koflator, potem make up, złoty top, likier czekoladowy, likier piernikowo-kawowy, szampan i człowiek jest jak nowy, nawet po północy :)

Fajnie, że niektóre plany są korygowane, zwłaszcza, jeżeli koryguje je taka ekipa, jak ta, z którą powitałam Nowy Rok :)

Wszystkiego dobrego, drodzy Czytelnicy :) A jak najdzie Was ochota na zakopanie się pod kocem, przypomnijcie sobie tego posta i podejmijcie wyzwanie - jakiekolwiek by ono nie było :)

przestroga

fot. zaczerpnięte z Facebooka

piątek, 01 stycznia 2016, blondyn_i_blondyna83

Polecane wpisy

  • To już jest koniec

    Dzisiaj mija rok od śmierci Igora. Czas upływa, ale wspomnienia nie blakną. Wspomnienia, które od niedawna do siebie dopuszczam - długo się od nich opędzałam, b

  • Po drodze

    Dzisiaj pojechaliśmy z Gazelą na szybkie zakupy (kupiliśmy tylko trochę kamieni - w sumie jakieś 160 kg :P), pogapiliśmy się na dźwigi budowlane, skoczyliśmy na

  • Zmiany, zmiany

    Tak to już u mnie jest, że co jakiś czas następuje nagła i nieoczekiwana zmiana życiowej scenografii. Niby teatr ten sam, scena też, ale gramy już kolejny akt -

Komentarze
Gość: Titi, *.dynamic.chello.pl
2016/01/02 18:14:34
I to mi się podoba !
-
2016/01/03 00:58:02
A mój był taki. - Zrealizowałem.
= Pozdrawiam i życzę.
-
Gość: Ania z Krakowa, *.dynamic.chello.pl
2016/01/05 19:09:52
Witaj wieczornie noworocznie!
Jak ja dobrze znam ten głos w głowie...
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Serdecznie pozdrawiam z zamarzniętego Krakowa:-)
Ania
PS. Z niecierpliwością czekam na Twoją książkę:-)
-
2016/01/09 12:03:56
Titi, mnie też :)
Fg, czyli u Ciebie też było kolorowo ;)
Aniu, ja również pozdrawiam w Nowym Roku! :) Książka jest tuż, tuż, a kolejnej mam już prawie 70 stron w maszynopisie :)