Ten blog jest o przygodach, wzlotach i upadkach oraz wspólnym życiu Blondyna i Blondyny. Blondyn to Igor, golden z Fundacji Alteri, który jest psem asystującym. Natomiast Blondyna to Megi - chora na zanik mięśni miłośniczka psów i zwierząt wszelkiej maści. Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu chronione są prawami autorskimi.
Blog > Komentarze do wpisu
Zmiany, zmiany

Tak to już u mnie jest, że co jakiś czas następuje nagła i nieoczekiwana zmiana życiowej scenografii. Niby teatr ten sam, scena też, ale gramy już kolejny akt - dekoracje z poprzedniego znikają niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmienia się obsada, nie ma czasu na jakieś dłuższe przemyślenia, bo przedstawienie trwa, a akcja jest wartka. 

Wszystko to zaczyna się niepozornie, ale punkt kulminacyjny następuje zawsze z wielkim hukiem. 

Za każdym razem jestem tak samo zdziwiona, bo wszystko dzieje się trochę poza mną, jakby było dawno temu zaplanowane. Daję się więc nieść fali wydarzeń i staram się dostosować do zmieniających się okoliczności. 

W związku z tym wszystkim:

1. Przepraszam tych, którym nie odpisałam na facebooku. 

2. Przepraszam tych, którym nie odpisałam na maile (moja skrzynka na gmailu lada chwila pęknie w szwach - jest zajęta w 85%! a myślałam, że ona jest nie do zapchania). 

3. Zawiadamiam, że nie zamówiłam jeszcze "Cykora" do naszego kiosku, ale zrobię to w ten weekend i jak tylko będę go mieć - dam znać.

4. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, telefony, odwiedziny i w ogóle za Wasz entuzjazm :) 

5. Dziękuję za liczne smski charytatywne - one regularnie zasilają moje konto w Fundacji Avalon. Zdumiewa mnie Wasza systematyczność w tym zakresie!

6. Dziękuję (mało) tajemniczemu sponsorowi za sfinansowanie mi ponad miesiąca rehabilitacji (wow, nadal jestem w szoku).

7. Chciałam się pochwalić, że znowu jestem w stanie podnieść kubeczek, który mam w pracy, a przez pewien czas był już niestety nie do ruszenia i piłam tylko przez słomkę.

8. Wiosna mi służy.

9. Powoli przymierzam się do zamknięcia tego bloga. Zmiany, zmiany... Czasami są konieczne. 

zmiany

fot. zaczerpnięta z internetu

piątek, 15 kwietnia 2016, blondyn_i_blondyna83

Polecane wpisy

  • To już jest koniec

    Dzisiaj mija rok od śmierci Igora. Czas upływa, ale wspomnienia nie blakną. Wspomnienia, które od niedawna do siebie dopuszczam - długo się od nich opędzałam, b

  • Promień słońca na moim niebie

    Kochani, ja tu sobie choruję, zjadłam pół apteki (teraz zjadam drugie pół w celu odzyskania odporności), a tymczasem z wysłanych przez Was SMS-ów uzbierało się

  • Pożegnanie z Alturą

    Luty był jednym z tych miesięcy, które dostarczają mnóstwo emocji - tych bardzo dobrych i tych złych. Było trochę wzruszeń, trochę metafizyki, piękne spotkania,

Komentarze
2016/04/16 12:42:33
Cześć! Prowadzę bloga ozwierzatkach.blox.pl i chciałabym rozpocząć akcję: Blogerzy pomagają zwierzętom. Aby się do niej przyłączyć wystarczy, że np. opiszesz mi jak pomogłaś jakiemuś zwierzęciu, zawiozłaś karmę do schroniska itd. Wspaniale by było gdybyś wysłała mi zdjęcie z uratowanym przez siebie zwierzakiem ze schroniska jeżeli masz. Mogą to być również zdjęcia z akcji organizowanych przez różne fundację. Cokolwiek! Wszystko opublikuję na moim blogu wraz z linkiem do Twojego. Wspólnie pokażmy, że warto pomagać! Zapraszam wszystkich blogerów do udziału w akcji. Kontakt: o.zwierzatkach@autograf.pl
Pozdrawiam
-
2016/05/04 20:32:24
Witaj! :) Kilka dni temu zobaczyłam w księgarni "Cykora" i zakochałam się od pierwszego wejrzenia... a potem przeczytałam i zakochałam się ponownie. Gratuluję fantastycznej książeczki, będę ją polecać wszystkim dzieciatym znajomym i wręczać dzieciom z rodziny, jeśli tylko dorwę więcej egzemplarzy (w księgarni był ostatni). A potem postanowiłam poszukać informacji o autorce (czyli o Tobie), trafiłam na ten blog i dowiedziałam się o tym, że można Cię wspomóc w rehabilitacji, więc właśnie poszedł ode mnie przelew z cegiełką - ponieważ tantiemy od jednego egzemplarza to stanowczo za mało, żeby wyrazić wdzięczność czytelniczki :)

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że w przyszłości napiszesz więcej książeczek :)
Tess
-
Gość: Noemi, *.dynamic.chello.pl
2016/07/04 08:31:43
Nie zamykaj! Proszę, nie zamykaj bloga. Jeśli Ci ciąży, pisz rzadziej... ale nie zamykaj.